Територіальні органи ДПС
у Рівненській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Громада м. Вараш отримала в розпорядження майже 24 мільйони гривень плати за землю

26.09.2022

Протягом січня-серпень 2022 року до бюджету громади м. Вараш сплачено 23,9 мільйона гривень плати за землю. Зокрема, з початку року юридичні особи спрямували до місцевих бюджетів 22,8 мільйона гривень, а фізичні особи – 1,1 мільйона гривень плати за землю.

Податківці Вараської ДПІ зазначають, що окрім поточних платежів, що є обов’язковими для сплати на територіях, де відсутні бойові дії, власникам землі та об’єктів нерухомості Рівненщини варто погасити заборговані майнові податки, а підприємцям – заборговані суми єдиного податку.

Також фахівці звертають увагу, що платники податків мають можливість самостійно провести звірку щодо розрахунків з бюджетом через Електронний кабінет.  Щоб стати користувачем електронних сервісів ДПС треба отримати електронний цифровий підпис, зареєструватися на вебпорталі ДПС і в будь-який зручний час переглядати інформацію щодо нарахування та сплати податків з персонального комп’ютера чи гаджета.

Водночас податківці рекомендують  скористатися до 01 березня 2023 року правом на податкову амністію тим, хто придбав майно за доходи, з яких не сплачено ПДФО. Сплативши збір після подання одноразової добровільної декларації, такі особи звільняються від кримінальної, адміністративної та фінансової відповідальності за несплату податків у минулому.

Підписуйтесь на Telegram-канал Державної податкової служби України https://t.me/tax_gov_ua

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»