Територіальні органи ДПС
у Рівненській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Надходжння ПДФО на Дубровиччині склали понад 95 мільйонів гривень

26.09.2022

За вісім місяців поточного року надходження  податку на доходи фізичних осіб на території обслуговування Дубровицької ДПІ склали 95,3 мільйона гривень. Таким чином, з легальних доходів жителів Дубровиччини до скарбниці країни спрямовано на 18,1 мільйона гривень більше ПДФО, ніж за відповідний період минулого року.

 Із зазначеної суми надходжень 20 млн грн спрямовано до Державного бюджету країни. Решту коштів, а саме 75,3 млн грн, спрямовано для фінансування потреб місцевих бюджетів громад. Зауважимо, що ПДФО є основним джерелом наповнення місцевого бюджету. Сплачується цей податок із розрахунку 18 % від заробітної плати.

 Фахівці Дубровицької ДПІ зазначають, що саме зараз кожен, хто раніше отримував доходи, але не повною мірою сплачував податки, має законні підстави легалізувати набуті активи.

 Щоб скористатися правом на податкову амністію до 1 березня 2023 року потрібно заповнити в Електронному кабінеті і подати одноразову добровільну (спеціальну) декларацію, згодом сплатити передбачений спеціальний збір. Про те, як це зробити правильно - детальна інформація в банері «Одноразове добровільне декларування».

 Підписуйтесь на Telegram-канал Державної податкової служби України https://t.me/tax_gov_ua

 Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»