Територіальні органи ДПС
у Рівненській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Тренінг з питань використання Електронного кабінету платника

29.09.2022

В  ході чергового тренінгу, проведеного в Дубенській ДПІ Головного управління ДПС у Рівненській області, платники податків дізнавались про функціональність та простоту використання Електронного кабiнету.

Фахівець інспекції Оксана Величенко роз’яснила як внести зміни до Державного реєстру фізичних осіб-платників податків за ф. № 5ДР через Електронний кабінет. Зокрема, що в електронному вигляді заява про внесення змін до Державного реєстру за ф. № 5ДР (далі – Заява за ф. № 5ДР) подається через меню: «ЕК для громадян»/«Заява про внесення змін до Державного реєстру фізичних осіб – платників податків». Сама форма № 5ДР приватної частини Електронного кабінету доступна за адресою: http://cabinet.tax.gov.ua. Також вхід в приватну частину Електронного кабінету можна здійснити через офіційний вебпортал ДПС: http://tax.gov.ua, при цьому платник податків самостійно обирає Центр обслуговування платників, де бажає отримати документ, що засвідчує реєстрацію у ДРФО, в електронному вигляді.

ксана Величенко акцентувала увагу учасників навчання, що для приєднання до заяви за ф. № 5ДР сканованих копій документів, що посвідчують особу та інших документів, які підтверджують зміни облікових даних, платнику необхідно використати закладку «Додатки» та обрати «Документ довільної форми».

А також зазначила, що контролюючий орган видає реєстраційний номер облікової картки платника податків в термін протягом 3-х робочих днів. Для отримання реєстраційного номера облікової картки платника податків необхідно особисто звернутися до податкового органу, який був самостійно обраний під час заповнення заяви за ф. № 5ДР та пред’явити паспорт з відміткою про місце реєстрації та, у разі необхідності, документ (довідку) про реєстрацію місця проживання/перебування.

Захід відбувся у конструктивному форматі, де платники податків отримали відповіді на питання, які їх цікавили

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»